Kayhan Akademi, Proses Güvenliği, SEVESO, Patlamadan Korunma Dokümanı, İş Sağlığı ve Güvenliği, Çevre Danışmanlığı, Toplam Kalite Yönetim Sistemleri (ISO 9001, ISO 14001, ISO 50001, ISO 27001 ve ISO 45001) ve mühendislik Hizmetleri konularında, başta Türkiye olmak üzere tüm dünya genelinde hizmet veren, alanında uzman ve tecrübeli bir firmadır.

Kayhan Akademi, uzmanlık konularda çalışmalar yaparak kuruluşların ihtiyaç duydukları alanlarda mühendilik çalışmaları, rehberlik, destek ve eğitimlerle profesyonel çözümler sağlamaktadır. Şirketinizin sektörü ve büyüklüğü her ne olursa olsun, Kayhan Akademi Danışmanlık; sahip olduğu tecrübeli akademik  kadro,  geniş bilgi ve  deneyim ile   yasaların güncel olarak gerekliliklerinden  ve etik kuralallardan ödün vermeden hizmet sunarak, şirketinizin  yasal gerekliliklerinin sağlanmasını, prestij ve itibarının korunmasını, iş gücüne bağlı olarak rekabet gücünüzün artışını ve ekonomik bakımdan tasarruf etmenizi sağlar.

Çalışanına ve çevreye duyarlı olan firmaların her alanda daha başarılı olduklarına tanıklık ediyoruz. Neden daha iyi olmayasınız ki…

“İş güvenliği, kalite ve iyi planlama harcama değil yatırımdır.’’

Misyonumuz

Ülkemizde, AB uyum süreciyle birlikte Proses Güvenliği, Çevre ve İş Güvenliği alanları yeni boyut kazanmıştır. Kayhan Akademi Danışmanlık olarak; bu sürece yeni bir soluk getirmeyi ve “reaktif” yaklaşımın egemen olduğu bu sektörde, ”proaktif” öncelikli bir yaklaşım sunmayı hedeflemekteyiz. Dünden iyi olduğumuz bugünlerde, sizlerle beraber bugünden de daha iyi yarınlara beraber yürümektir.

Vizyonumuz

Kayhan Akademi  olarak yılların getirdiği saha ve akademik tecrübe ve uzmanlıkla; Proses Güvenliği, Çevre, İş Güvenliği ve Toplam Kalite Sistemleri konularında sektörüne yön veren, rakiplerinin örnek aldığı, her daim kaliteli ve dinamik bir firma olarak hizmet sunmak gelecekteki en büyük hedeflerimizdendir.