Firmamız; İş Sağlığı ve Güvenliği, Çevre Yönetimi Danışmanlığı, Toplam Kalite Yönetimi (ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001) ve Mühendislik Hizmetleri konularında, başta Türkiye olmak üzere tüm dünya genelinde hizmet veren, alanında uzman bir firmadır.

Şirket içi ya da anlaşmalı olduğunuz tedarikçi firmalarınızda, İş Sağlığı ve Güvenliği, Çevre Yönetim Danışmanlığı, Toplam Kalite Yönetimi ve Mühendislik hizmetleri gibi konularda çalışmalar yaparak ihtiyaç duyduğunuzda rehberlik, destek ve eğitimlerle profesyonel çözümler sağlamaktayız. Şirketinizin sektörü ve büyüklüğü her ne olursa olsun, Kayhan Akademi Danışmanlık sahip olduğu geniş bilgi ve tecrübe birikimiyle İş Sağlığı ve Güvenliği, Çevre Yönetimi, Çevresel Etki Değerlendirme ve izleme çalışmaları, Toplam Kalite Yönetimi konularında size her açıdan yasaların güncel olarak gerekliliklerinden ödün vermeden hizmet sunarak, şirketinizin prestij ve itibarının korunmasını, iş gücüne bağlı olarak rekabet gücünüzün artışını ve ekonomik bakımdan tasarruf etmenizi sağlar.

Kayhan Akademi Danışmanlık; deneyimli çözüm ortaklarımızla birlikte, Mühendislik alanındaki her türlü alt ve üst yapı projelerinin inşaat öncesi dönemdeki yer seçimi, saha ile ilgili her türlü mühendislik çalışmaları, fizibilite ve projelendirme çalışmaları ile her türlü izin sürecinin takibi işlerini, müşteri memnuniyetinin esas alındığı bir anlayışla çözüme kavuşturur.

“İş güvenliği, kalite ve iyi planlama harcama değil yatırımdır.’’

Misyonumuz

Ülkemizde, AB uyum süreciyle Çevre ve İSG alanları yeni soluk kazanmıştır. Kayhan Akademi Danışmanlık olarak; bu sürece yeni bir soluk getirmeyi ve “reaktif” yaklaşımın egemen olduğu bu sektörde, ”proaktif” öncelikli bir yaklaşım sunmayı hedeflemekteyiz. Dünden iyi olduğumuz bugünlerde, sizlerle beraber bugünden de daha iyi yarınlara…..

Vizyonumuz

Kayhan Akademi Danışmanlık olarak yılların getirdiği tecrübe ve uzmanlıkla; Çevre ve İş Sağlığı ve Güvenliği sektörüne yön veren, rakiplerinin örnek aldığı, her daim kaliteli ve dinamik bir firma olarak hizmet sunmak gelecekteki en büyük hedeflerimizdendir.